Dřevostavby na klíč

Filozofií naší firmy je plnit Vaše individuální přání. Specializujeme se na realizaci nízkoenergetických rodinných domů. Jedná se o kvalitní montované dřevostavby, které jsou postaveny pomocí osvědčených a certifikovaných systémů. Naše společnost realizuje jak hrubé stavby, tak i domy na klíč. Stavíme moderní rodinné domy, chaty, chalupy a firemní budovy.

Individuální přístup
Ke každému z Vás přistupujeme individuálně. Dle vašich přání a požadavků pro Vás vypracujeme projekt na míru.

Smlouva o dílo 
Před podpisem Smlouvy o dílo je konečná cena podložena řádným položkovým rozpočtem, kde budete mít vše přehledně rozepsáno.

Fait Play financování
U nás neplatíte nic předem, první fakturu obdržíte, až po dokončení hrubé stavby.

Rychlost výstavby 
Délka výstavby se obvykle pohybuje okolo 6 měsíců od započetí stavby, samozřejmě s ohledem na velikost a složitost realizovaného projektu.

Energetická úspornost
Naše domy se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Roční úspora na energiích bude pro Vás jistě příjemným bonusem ke komfortnímu bydlení.

Certifikovaný stavební systém  
Konstrukční systém, kterým realizujeme naše domy, splňuje veškeré přísné normy jako jsou: mechanická odolnost a stabilita, požární odolnost, akustické vlastnosti, tepelná ochrana, hygienické předpisy. Všechny materiály splňují normy zdravotní nezávadnosti. Výhradně používáme značkové a certifikované materiály.Záruční doba 
Na rodinné domy realizované naší stavební technologií Vám poskytneme záruku v délce 36 měsíců.