Dřevostavby na klíč

Filozofií naší firmy je plnit vaše individuální přání. Specializujeme se na realizaci nízkoenergetických rodinných domů. Jedná se o kvalitní montované dřevostavby, které jsou postaveny pomocí osvědčených a certifikovaných systémů. Naše společnost realizuje jak hrubé stavby, tak i rodinné domy na klíč. Stavíme bungalovy, moderní i tradiční domy.

ENERGETICKÁ ÚSPORNOST

Naše domy se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Roční úspory energií oproti klasickým zděným stavbám jsou nesrovnatelné. Spotřeby energií jsou samozřejmě dány velikostí rodinného domu.

GARANCE CENY

Před podpisem smlouvy o dílo je konečná cena podložena řádným položkovým rozpočtem, kde je vše přehledně rozepsáno. Ve smlouvě je tedy vždy konečná a pevná cena, nehrozí tak žádné vícenáklady a tím prodražování stavby.

RYCHLOST VÝSTAVBY

Délka výstavby se obvykle pohybuje okolo 5 měsíců od podpisu smlouvy po nastěhování. Délka realizace je vždy specifikována ve smlouvě o dílo a délka výstavby je dále určena v závislosti na velikosti domu.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každému z Vás přistupujeme individuálně. Dle vašich přání a požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vypracujeme projekt na míru.

CERTIFIKOVANÝ STAVEBNÍ SYSTÉM

Konstrukční systém, kterým realizujeme naše domy, splňuje veškeré přísné normy jako jsou: mechanická odoslnost a stabilita, požární odolnost, akustické vlastnosti, tepelná ochrana, hygienické předpisy. Všechny materiály splňují normy na zdravotní nezávadnost. Výhradně používáme značkové a certifikované materiály.

ZÁRUČNÍ DOBA

Na rodinné domy realizované naší stavební technologii se vztahuje záruka uvedená ve smlouvě o dílo 36 měsíců.